SENS. IT

Sens.IT

UNIVERZÁLNÍ PROGRAMOVATELNÝ SENZOR NA HLÍDÁNÍ TLAKU V PNEUMATIKÁCH
Podle vyhlášky Evropské unie musí být všechna osobní vozidla vybavena systémem monitorování tlaku v pneumatikách jako součást standardní výbavy od listopadu 2014. Tento právní předpis masivně ovlivňuje služby pneuservisů, kde se musí investovat do nových zařízení, diagnostik a udržovat skladem velký počet různých originálních ventilů.

Zvyšující se počet různých snímačů tlaku v pneumatikách, které má většinou každý výrobce jiné, je možné pro (skoro) všechna vozidla nahradit univerzálním programovatelných TPMS senzorem Sens.it od výrobce Alligator.

Sens it TPMS Sensor


TŘI JEDNODUCHÉ KROKY K ÚSPĚŠNÉMU SPROVOZNĚNÍ TPMS SLUŽBY:

  • Stáhněte si ZDARMA průběžně aktualizovaný software pro programování pro PC nebo notebook s operačním systémem Windows.
  • Připojte ALLIGATOR Sens.it programovací zařízeník k počítači přes USB.
  • Po otevření nainstalované aplikace a provedení krátkého registračního procesu, je hotovo! Nyní je možné TPMS senzor naprogramovat.

 

DVĚ MOŽNOSTI PROGRAMOVÁNÍ TPMS SENZORU SENS.IT:

 

1) Vytvoření klonu (duplikátu) původního snímače   2) Vytvoření snímače s novým sériovým číslem
Duplikát senzoru se stejným ID může být výtvořen s použitím sériového čísla (ID) původního snímače, který má být nahrazen. S tímto postupem není nutné přeučení vozidla a senzory se napárují samy. Tato metoda podstatně šetří čas.   Snímač s novým sériovým číslem může být automaticky vytvořeny dvěma kliknutími myši v aplikačním softwaru. Senzor s novým ID musí být přeučen na vozidle buď automaticky pomocí OBDII nebo ručně pomocí palubního počítače. Informace o tom, která metoda může být použita je uvedena v technické příručce vozidla. TPMS senzory Alligator Sens.it může být naprogramován vícekrát.


TPMS senzor Alligator Sens.it je samozřejmě možné koupit s odpovídajícím hliníkovým ventilkem, které jsou k dispozici v barvách: stříbro, titanově šedá, černá, a eloxovaný chrom. Také je možné využít pryžový ventilek.


logo sensit W400

 

Copyright © 2017 Pneuservis Jirouch. All Rights Reserved.

Nahoru