INTELLISENS

INTELLISENS
Univerzální programovatelný TPMS senzor

IntelliSens tpms senzor foto

BENEFITY INTELLISENS:

Snadná instalace.
Rychlá konfigurace.
Krátká doba uspání senzoru u neaktivního auta.

 

RYCHLÁ VÝMĚNA SENZORU   OEM KVALITA
Díky snadné a rychlé konfiguraci, která je zajištěna nahranou databází vozidel přímo ve TPMS senzoru, je výměna tak rychlá, že zákazníci mohou jednoduše zůstat a počkat. Stejná úroveň zabezpečení a kvality jako u originálních senzorů – ale mnohem rychlejší.   HUF dodává prodejcům originálních náhradních dílů v OE kvalitě pro všechny systémy dodávané výrobcům vozidel.
     
PŘÍMÝ MĚŘICÍ SYSTÉM PRO MAXIMÁLNÍ PŘESNOST   VÝBORNÉ UCHYCENÍ
Senzor IntelliSens je umístěn přímo na ventilku a měří tlak vzduchu a teplotu v každé pneumatice. Tato informace je pak zobrazena na řídící jednotce přímo na palubní desce. Tento způsob měření je rychlejší a přesnější než nepřímé metody, které používají ABS/ESP senzory.   U snímače tlaku HUF je možné nastavovat úhel od 0° do 36°, díky čemuž TPMS ventil sedí správně na ráfku bez ohledu na to, zda jsou to OE kola nebo kola pro aftermarket.
     
ÚSPORY ZÁSOB   VYNIKAJÍCÍ DESIGN
Univerzální snímač IntelliSens šetří zásoby a prostor v pneuservisu, díky pokrytí většiny modelů aut.   Univerzální programovatelný senzor IntelliSens byl navržen tak, aby správně seděl ve všech kolech. Díky inovativnímu konceptu získal výrobek v roce 2014 Red Dot Design Award.
     
IntelliSens fungovani   IntelliSens reddot design vitez

 

 


Copyright © 2017 Pneuservis Jirouch. All Rights Reserved.

Nahoru